אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

דיור מוגן

  מחפשים דיור מוגן/בית אבות עבורכם או עבור יקירכם?
  הגעתם למקום הנכון, תנו להם לרדוף אחריכם!
 ייעוץ והכוונה למציאת דיור מוגן מותאם אישית
  דיור מוגן בכל רחבי הארץ בפריסה ארצית מלאה
  מגוון רחב של דיור מוגן,עוזרים לכם למצוא את המקום המושלם עבורכם!
 קבלת פרטים נוספים בחינם וללא כל התחייבות !

לקבלת הצעה משתלמת

בחינם וללא התחיבות!


דיור מוגן

מחירים

בית אבות או דיור מוגן

השוואת מחירי דיור מוגן

ישנם המון סוגים של דיור מוגן לאוכלוסיית גיל הזהב,ישנם שטחי דיור מוגן שמתאימים לאנשים מבוגרים עם יכולות להסתדר באופן עצמאי אך בכל זאת מייצרים בעבורם סביבה נוחה ונגישה יותר על מנת לשפר את איכות ורמת החיים שלהם

 

דיור מוגן בהתאמה אישית

ישנה אוכלוסייה נוספת אשר נזקקת לטיפול בבית אבות,אך חשוב מאוד להתייעץ ולבדוק לפני קבלת החלטה. קבלת ההחלטה צריכה להתבצע לאחר לקיחת כל המשתנים בחשבון על מנת למצוא בעבור יקירכם את בית האבות/הדיור המוגן המתאים ביותר בעבורו שבו יוכל להנות ולהגיע לרמת חיים מקסימאלית

 

עוזרים לכם למצוא בית אבות

במידה ואתם מעוניינים לקבל ייעוץ הכוונה ופרטים נוספים לגבי כל בתי האבות בארץ,אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם כאן באתר "משתלם" לאחר מכן הפרטים שלכם יועברו אל היועצים המקצועיים ביותר שיוכלו להתאים עבורם או בשביל יקיריכם את בית האבות/דיור מוגן שיתאים לו מכל הבחינות מיקום/מחיר ותנאי סיעוד במידת הצורך.

 

רוצים לעשות השוואת מחירי דיור מוגן ? אל תסגרו לפני שאתם בודקים ! השאירו את פרטיכם כאן בעמוד, ואנו נחזור אליכם עם ההצעות המשתלמות ביותר  !

דיור מוגן מחירים

קיימים שלושה מסלולים עיקריים לתשלום עבור דיור מוגן,

המסלול בו רוב הקהל הישראלי בוחר הינו "מסלול פיקדון", במסלול זה משלם הדייר סכום כסף כפיקדון באופן חד פעמי, הפיקדון הנ"ל מוחזר באם עוזב הדייר או באם נפטר הדייר, הפיקדון יוחזר למשפחתו, סכום הפיקדון מוחזק בצמוד למדד בתוספת ירידה של כ- 3% בשנה, בנוסף ישלם הדייר דמי החזקה חודשיים.

 

המחירים משתנים בהתאם למספר פרמטרים כגון- מיקום, גודל החדר, פעיליות,  שירותים המוענקים במקום וכיוצא בזאת, המחיר כולל הוצאות חשמל, מים, ארנונה,ניקיון, פעילויות, תרבות/הרצאות, חדר כושר, בריכה ובהרבה מקרים ישנם שירותים רבים נוספים.

מה שלא נכלל בתשלום הם עלויות מזון, טיפולים וחשבון סלולר / טלפון.

 

מסלול פיקדון נע בין 120,000 דולר ועד ל- 300,000  דולר, דמי האחזקה של המסלול נעים בין 4,000 ₪ ועד ל- 8,000 ₪, כאמור זהו הינו המסלול המבוקש ביותר וכן גם המומלץ ביותר.

 

תשלום חודשי ללא פיקדון זהו המסלול השני, במסלול זה אין צורף בהפקדת הסכום הגבוה, אך התשלום החודשי יהיה גבוה בהרבה מהתשלום ב"מסלול פיקדון", התשלום ינוע בין 7,000 – 20,000 ₪

 

פיקדון חלקי במסלול זה הפקדת הפיקדון תהיה נמוכה יותר וכן גם התשלום החודשי יהיה נמוך יותר מאשר במסלול פיקדון מלא, ההבדל הוא בשחיקה של הפיקדון שתהיה גבוהה בהרבה.

 

רוצים לעשות השוואת מחירי דיור מוגן ? אל תסגרו לפני שאתם בודקים ! השאירו את פרטיכם כאן בעמוד, ואנו נחזור אליכם עם ההצעות המשתלמות ביותר  !

ההבדלים בין בית אבות לדיור מוגן

תחילה נקדים בדברים המשותפים למוסדות הללו, שניהם מיועדים לבני גיל הזהב, גיל הדיירים במקום הוא 65 ומעלה בממוצע, כ- 5% מהקשישים בישראל גרים במוסדות הללו,

המקומות מציעים פעילויות, בידור, פנאי בין בני גילך, סביבה נוחה, תרבות.

 

מה שבכל זאת מבדיל בין השניים הוא שדיור מוגן מיועד בעיקר עבור בני גיל הזהב העצמאיים. קשישים אשר לא זקוקים לסיוע רפואי ואינם סיעודיים. הבדלים נוספים:

 

  • ברוב המקרים דיור מוגן יהיה יוקרתי ויעלה במחיר יקר יותר הוא יציע מגוון רחב יותר של פעילויות ושירותים כגון- חדר כושר, בריכה, חוגים, ספורט וכו'
  • דיור מוגן מספק סל תרופות קטן יותר מזה המוצע בבית אבות, הדירה ברוב המקרים קטנה ומאובזרת, בנויה מחדר שינה, סלון ומטבחון.
  • המבנה בדיור מוגן בנוי בדומה למלון, החדרים צמודים זה לזה ובניהם ממוקמים אולמות לצורך פעילויות ואו חדרי אוכל, חדרי בידור, ספורט וכו'.

 

אך בכל זאת, בבתי האבות כיום ההבדל הוא קטן יותר מבעבר. בעבר היו בתי האבות מיועדים לקשישים בעלי צרכים סיעודיים בלבד,

כיום מוסדות הללו מתאמים לבעלי צרכים מיוחדים ובהרבה בתי אבות גרים דיירים עצמאיים אשר רוצים להיות בסביבה תרבותית בני גילם. ברוב המקרים יימצא במקום חדר אוכל שבו יוגש אוכל לדיירים.

 

כדי מאוד לחשוב על הצעד לעבור מהבית הרגיל בו מתגורר הקשיש לאחד ממוסדות אלו. הוצאות הקשיש בבית לא נמוכות בהרבה מעליות המגורים כדייר באחד מהאופציות, הקשיש מקבל חיי חברה, תרבות, סביבה דומה לו ותמיכה תמידית.

 

רוצים לעשות השוואת מחירי דיור מוגן ? אל תסגרו לפני שאתם בודקים ! השאירו את פרטיכם כאן בעמוד, ואנו נחזור אליכם עם ההצעות המשתלמות ביותר  !

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל