אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

קורס עיצוב גרפי

 תחום עולה ומשגשג עם שוק עבודה גדול במיוחד
 ניתן לממש את הפיקדון הצבאי למימון הקורס
 בלעדי ללקוחותינו : מלגה של עד 10,000 ש"ח ללימודים בHackrU
  קבלת מקצוע רציני לחיים עם אפשרות לעבודה גם כשכיר וגם כעצמאי
  הבטחת עבודה עם סיום הקורס !
 תהליך מיון הכולל תקופת התנסות ללא סיכון כספי

לקבלת הצעה משתלמת

בחינם וללא התחיבות!


קורס עיצוב גרפי

סוגי התוכנות והשימוש בהן

היכן ללמוד

בואו להיות המעצבים הכי טובים בשוק!

קורס עיצוב גרפי מיועד עבור כל מי שציור, איור ורישום קרובים לליבו. בקורס זה מביאים לידי ביטוי את היצירתיות האישית, ומוציאים לאור את הרעיונות הכי הזויים. מבחינה מעשית, קורס עיצוב גרפי מעניק שליטה מקצועית בתוכנות העיצוב המרכזיות, שהם פוטושופ, פלאש, אילוסטרייטר ואנימציה. קורס עיצוב גרפי אינו מוגבל, ואפשר להמשיך להתפתח בו עד אין סוף.

 

קורס עיצוב גרפי

עם התפתחות הטכנולוגיה, נכנס העיצוב הגרפי לאינספור נישות. אלו יכולים להיות עיתונים, כתבי עת, שלטי חוצות, פליירים, עטיפות מוצרים, מכתבים, צילום תמונות, או עטיפות. גם אתרי אינטרנט זקוקים למעצב גרפי מיומן, אשר יעצב את האתר בצורה מקצועית ומושכת את הגולש אליו.

 

קורס עיצוב גרפי מעניק ידע בתוכנות העיצוב הבסיסיות, ובהמשך גולש לתחומים נוספים, כמו עיצוב אריזות, צילום תמונות, קישוטי קיר, הסרטות וידאו ועוד.

 

הבשורה הטובה ללומדים היא שאפשרויות ההתמקצעות בתחום הם אין סופיים. כל תלמיד יכול לבחור לעצמו את הנישה המתאימה לו ובה להתמקד. להתקדם, להתפתח ולהיות המוביל.

 

מעצבים מצטיינים

כדי לעבור קורס עיצוב גרפי בהצטיינות יש להקפיד על מספר כללים ברורים:

1. יצירתיות – התנאי הבסיסי של כל מעצב הוא להיות יצירתי. ישנם כלים מעשיים לעידוד יצירתיות, וכדאי לתרגל אותם כדי לשכלל את המיומנות. ככל שהמעצב יצירתי יותר, הוא יכבוש מהר יותר את הפסגה כמעצב מבוקש בשוק.

2. עקביות – אין לזלזל בכל העבודות והתהליכים במהלך הלימוד. תלמיד רציני הוא כזה שעמד בכל המטלות, וקיבל תעודת הצטיינות בסופו של הלימוד. העבודות שיבצע יסייעו לו לבנות תיק עבודות מוצלח. ככל שישקיע יותר, הוא יעשיר את תיק העבודות האישי בדוגמאות מרשימות, אשר יקנו לו נקודת פתיחה בעת בואו לפני מעסיקים.

 

תלמיד שעומד בכל המטלות והדרישות, יוכל לפתוח לעצמו קריירה בתחום העיצוב.
אם כמעצב גרפי מקצועי, או לכבוש לו מקום בעולם הפרסום. הארט-דירקטור המשמש כמעצב על במשרדי הפרסום הוא למעשה שדרוג של מעצב גרפי מקצועי.

 

יש לך את זה? מעוניין ללמוד קורס עיצוב גרפי ולהתקדם? הרשם באתר וקבלו הצעות משובחות ביותר, כולל הטבות אטרקטיביות במיוחד!

סוגי התוכנות והשימוש בהן

במסגרת לימודי עיצוב גראפי ישנן מספר תוכנות עקריות, ולכל ממסד לימוד יש תכנית לימוד שונה עם התמקדות על תוכנות שונות.
לכן לפני שמתחילים בחיפושים,
שווה להכיר את מגוון התוכנות ושימושן ורק אז לבחור את המסלול המתאים.
 
התוכנות המובילות בשוק כבר שנים רבות הינן התוכנות של חברת אדובי, הבולטות והשימושיות ביותר הינן: פוטושופ, אילוסטרייטר, אין דיזיין ופלאש.
 

פוטושופ

תוכנה זו היא המפורסמת ביותר לשימושים מקצועיים ואישיים, התוכנה עובדת על מערכת פיקסלים (קוביות) ברזולוציות שונות וכוללת מגוון רחב של אפשרויות יצירה. 
בעצם כל העולה בדמיונכם, תוכלו ליצור באמצעות התוכנה עם הידע הנכון וקצת כשרון!
בשוק העבודה משתמשים בתוכנה זו בעיקר לעיצוב אתרים, באנרים, עריכת תמונות, גראפיקה לדפוס וגראפיקה למדיה הדיגיטלית.
 

אילוסטרייטר

מאוד דומה לפושושופ במטרתה ושימושה אך השוני הגדול הוא שהמערכת של תוכנה זו איננה עובדת על פיקסלים, אלה על נוסחה מתמטית. מה זה אומר?
שאם בפוטושופ תגדילו תמונה לגודל של שלט חוצות, התמונה תראה מפוקסלת ובאילוסטריטור בשונה מהפוטושופ התמונה תראה חדה ומדויקת וזה בזכות המערכת המתמטית. באילוסטרייטר בעיקר לגראפיקה שמצריכה גמישות בגודל למשל לוגו לחברה, שלטי חוצות, וכל דבר אחר שעתיד להיות מודפס הגדול.
 

אין דיזיין

תוכנה זו משמשת לעיצוב דפים מרובים, נניח עיצוב ועריכה של גליון, עיתון, חוברות וכדומה, בתוכנה יש כלים נוחים מאוד לעיצוב ועריכה של דפים מרובים עם אלמנטים חוזרים.
 

פלאש

תוכנה זו שימושית יותר כאשר המטרה היא ליצור גראפיקה מונפשת, באמצאותה תוכלו ליצור הנפשות, סרטונים קצרים, מצגות באנרים וכדומה.
 

* אדובי מציעה גם את תוכנות הפרימייר ואפטר אפקטס, אך אלו הן תוכנות שיותר מיועדות לעריכות וידאו.

היכן ללמוד ?

 
ישנם לא מעט אפשרויות ללימוד עיצוב גראפי, אך המומלצות ביותר הן לימוד אקדמאי במסגרת תואר או לימודים במכללה וקורסים שונים.
 
הלימודים במסגרת התואר הם מאוד מקיפים כוללים הרבה מידע ואורכים בד"כ 4 שנים (לא כולל מכינה), לעומת זאת, הלימודים במכללה הם פחות תיאורתיים ויותר פרקטים, כלומר לימודים טכניים על מגוון התוכנות ושיטות השימוש בהן, כאשר קורסים ארוכים אורכים בסביבות חצי שנה עד שנה וחצי, וקורסים פרטניים לתוכנות ספיציפיות אורכים רק מספר חודשים. מה שבטוח, כבר אחרי מספר ימים תדעו לעצב!
 
חשוב מאוד להבין את מטרתכם ובעקבות כך לבחור את מסלול הלימודים ותכנית הלימוד המתאימה לכם אישית.
 

לגבי המוסדות המומלצים ביותר בשוק, השאירו את הפרטים שלכם ומשתלם תדאג שתקבלו את כל המידע הנחוץ!

 

השתלבות בשוק העבודה

 
ישנם מספר אופציות לשילוב בשוק, אך העיקריות הינן עבודה כשכיר בחברה או עבודה כעצמאי.
 
שוק הגראפיקה הינו גדול מאוד ובעידן הדיגיטלי כולם צריכים וצורכים תכנים דיגיטלים, תפקידכם הוא להפוך אותם למעניינים ויצירתיים!
 
בזמן או לאחר סיום הלימודים שווה לדבר עם המורים והנהלת המוסד הלימודי, אם תהיו טובים ובולטים ישנם סיכויים גדולים שתמצאו עבודה דרכם! בנוסף אתרי מציאת עבודה כמו אול-ג'ובס מלאים בביקוש.
 

אפשרות נוספת ומתאימה יותר לעצמאים, היא מציאת לקוחות באמצעות אתרים מתווכים כמו: פייבר, גורו, או-דסק ועוד נוספים.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל