אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

לימודי אנגלית

מעוניים לשפר או ללמוד לדבר אנגלית בצורה שוטפת ?
השוואת הצעות בתי ספר ללימודי אנגלית,הטבות בלעדיות ללקוחותינו
פריסה ארצית מלאה,אפשרות לימודים בכל הארץ
חברות וותיקות ומנוסות,בעלות לקוחות מרוצים
ישנם מגוון חברות בתחום,ניתן לעשות השוואת מחירים ולבחור במחיר הכי אטרקטיבי עבורך !

לקבלת הצעה משתלמת

השאירו פרטים להשוואת מחירים


אנגלית עסקית

אנגלית עסקית שונה מאנגלית סטנדרטית או מדוברת בכמה פרמטרים מרכזיים. ראשית, אנגלית המיועדת לשימוש בעולם העסקי נועדה להבטיח שטף דיבור ודיוק בהתייחסות למושגים מקצועיים מעולם העסקים. כתוצאה מכך, האנגלית היא אמצעי שיווקי לכל דבר ועניין וקורס שעוזר לשלוט בה הוא חלק בלתי נפרד מארסנל הכלים של אנשי עסקים.

שנית, מטרת הקורס היא להקנות לתלמידים את היכולת לבחור ביטויים מתאימים גם בעת כתיבת מכתבים או דואר אלקטרוני. המשמעות בפועל היא שלא מדובר בקורס שמתמקד בדיבור בלבד, אלא בדרך טובה להעשיר את אוצר המילים ולהתאים אותו לדרישות בארץ ובעולם.

כמו כן, הקורס מגביר את המודעות להבדלים בין תרבויות – והוא חושף את התלמידים לקודים מקובלים של התנהגות.

 

מי קהל היעד של הקורס – ומה לומדים בו?

  • קהל היעד של קורס אנגלית עסקית כולל גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. המשותף לכולם הוא הרצון לשפר את האנגלית הקיימת, להעשיר אותה ולאחר מכן להשתמש בה למטרות של קידום אישי וקידום עסקים.
  • כמו כן, את קהל היעד של הקורס ניתן לאפיין לפי נושאי הלימוד העיקריים. בין היתר, הקורס עוסק באופן שבו משתמשים באנגלית לטובת היכרות עם אנשים חדשים, החלפת ברכות ונימוסים והצגת החברה, המוצר או השירותים.
  • כמו כן, הוא מתמקד באנגלית הנדרשת לניהול פגישות ושיחות עם עמיתים ולגישור על פערים תרבותיים. בהמשך, הקורס נוגע בתקשורת רב לאומית על מאפייניה המיוחדים ובאופן שבו מנסחים כתיבה עסקית.

 

דרישות קדם ותנאי קבלה

על גברים ונשים מעל גיל 18 המעוניינים להתקבל לקורס אנגלית עסקית לעבור מבחן מיון. מטרת המבחן היא לקבוע את הרמה הנוכחית של המועמדים ולהבטיח קבלה של בעלי אנגלית ברמת ביניים ומעלה בלבד. נוסף על כך, חשוב לציין כי על מנת לעבור את הקורס בהצלחה נדרשת נוכחות ב-80% מהמפגשים לפחות.

 

מה מקבלים אחרי הקורס?

עמידה בדרישות הקורס מזכה את הבוגרים בתעודה מטעם דיאלוג: מערך לימודי החוץ לשפות של האוניברסיטה הפתוחה. מאותו רגע והלאה, השמיים הם הגבול והאנגלית הופכת לחלק מהעסק.

באתר משתלם נמצאים הדילים הטובים ביותר בכל תחום – ועד 40% הנחה על קורס אנגלית עסקית שמתאים בדיוק לצרכים שלך!

קידום אתרים
דילוג לתוכן