אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

ביטוח נסיעות מתאים ומשתלם עבורכם

 

ביטוח נסיעות המתאים עבורכם

 

סגרתם את הטיול שלו חיכיתם כל כך הרבה זמן, הגעתם לשלב בחירת סוכנות ביטוח הנסיעות.
המאמר הבא ייתן לכם מידע חשוב אודות בחירת ביטוח הנסיעות המתאים ביותר עבורכם!

 

מי צריך ביטוח נסיעות?

 

חד משמעית, כולם! לעצרנו, במהלך טיול או חופשה בחו"ל ישנם המון דברים שיכולים להשתבש ולכן תמיד מומלץ לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לפני הטיסה שלכם. ביטוח נסיעות יעזור לכם לטוס בראש שקט ונינוח ולדעת כי יש לכם גב שיעזור לכם במידה תתקלו בצרה או בעיה.

 

סוגי הביטוחים

 

ביטוחי נסיעות, כמו כל שאר סוגי הביטוחים מתחלקים לפוליסות שונות אשר מציעות ביטוח למקרים ולמצבים שונים, הפוליסות מותאמות לפי אופי וסוגי הטיולים השונים ולפיכך ביכולתם לסגור את הביטוח המתאים לסוג ואופי הטיול שלכם!

 

ביטוח ניסעות רופאי בסיסי

 

הפן החשוב ביותר בביטוח הנסיעות לחו'ל הוא הפן הבריאותי, רוב הפוסילות אשר מוצעות בשוק מכסות ומשלמות עבורכם את ההוצאות הרפואיות כל אשר יהיו, החל מביקור לביקורת אצל רופא פרטי ועד ניתוחים והשלמות במקרים קיצוניים, יש לוודא את כל הפרטים לפני סגירת הביטוח.

 

טיולי אקסטרים

 

במידה והיעד שלכם הוא אקזוטי והטיול שלכם משלב גם אטרקציות ואקסטרים, יש לשקול גם סוג ביטוח מן הסוג הזה, לדוגמה צעירים רבים שהולכים לטייל בדרום אמריקה עושים ביטוח מהסוג הזה בגלל הטרקים והטיולים הארוכים שאותם את מתכננים לעשות במהלך המסע.
פוליסת האקסטרים מבטחת את הלקוח על מקרים קיצוניים נוספים וכמובן גם כוללת בתוכה את כל מה שמציע הביטוח הבסיסי.

אתר משתלם, אינו סוכנות ביטוח ואינו מציע ביטוח נסיעות לחו"ל, בעזרתנו תוכלו לקבל החלטה שקולה ונבונה, על ידי השארת הפרטים באתר תוכלו לקבל מחירים והצעות שונות ממומחי הביטוח אשר אנו עובדים בשיתוף איתם ובצורה הזאת להתאים את הביטוח הטוב והמקיף ביותר עבורכם במחיר המשתלם ביותר כמובן!

 

>> מעוניינים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, כדאי לכם לקבל מספר הצעות! השאירו פרטים בעמוד ונציגינו יצרו עמכם קשר

קידום אתרים
דילוג לתוכן