אנחנו כאן בשבילכם חייגו :

072-3719770

לימודי מנהל עסקים – כל המידע הנחוץ

 

מהו ניהול?
ניהול הוא אוסף הפעולות הנדרש לקיום ארגון, הובלתו והנהגתו, ולשם כך נעשה שימוש במשאבים שונים כמו משאבי אנוש, תקציבים ועוד.


השינויים בעולם מחייבים ניהול נכון!


כולנו חיים היום בעולם שמתקדם באופן מהיר מאוד שמשתנה כל רגע. לשם כך דרושים מנהיגים טובים שישמשו כמנהלים לארגונים שונים – עסקים קטנים כגדולים.
מנהל טוב הוא מנהל בעל יכולות ארגוניות גבוהות, כושר מנהיגות, בעל חזון מוגדר, בעל תובנות והבנה מעמיקה של העסק שלו,ותכונה נוספת חשובה מאוד שיש למנהל היא יכולת פתרון בעיות באופן יצירתי, יעיל ומהיר.
אך אף אחד לא נולד 'מנהל', ונדרשת הסמכה שתכשיר אותו לתפקיד.
הצעד הראשון במעבר לעולם הניהול הוא לימודי מנהל עסקים!

 

תכנית לימודים


היתרון הבולט בלימודי מנהל עסקים הוא הדלתות הרבות שהמקצוע פותח לכולם.
מעצם היותו של הניהול כולל ורחב, בלימודי מנהל עסקים תחשפו להמון ידע נרחב ממקצועות שונים כמו: כלכלה, מחשבים, פסיכולוגיה, מדעים מדוייקים ועוד.
בלימודים אלה יכול הפרט לבחור בתחום המעניין אותו וללמוד כיצד לעסוק בו במבט ניהולי ומקצועי ברמה גבוהה.
כמו כן, מוסדות לימוד רבות מאפשרות לשלב את התואר הנחשק במנהל עסקים עם תואר אחר, כמו, כלכלה, משפטים, מדעי המחשב ורבים אחרים.
הלימודים יארכו 3-4 שנים אשר יעניקו לכם ידע תיאורטי ומעשי בניהול ופיתוח נכון של אירגונים, ובסופם יוענק לכם התואר במנהל עסקים איתו תוכלו להתחיל את החיים החדשים שלכם כמנהלים מן המניין במשק הישראלי והבינלאומי.

תכנית הלימודים מורכבת מהמון נושאים הקשורים לעולם הניהול באופן ישיר או עקיף על מנת להכשיר אתכם להיות המנהלים הטובים ביותר שתוכלו להיות. בין הנושאים הנלמדים: כלכלה, תקשורת, שיווק,סטטיסטיקה, מתמטיקה, פסיכולוגיה ארגונית משא ומתן נכון, יזמות, מודולים מחקריים ועוד.
במהלך שנות הלימוד על הסטודנטים לבחור התמחות בנושא מנהל עסקים במגוון תחומים, כמו: התמחות בחשבונאות, התמחות בשיווק ועוד המון התמחויות אשר לכל אחת מוקדשים קורסים יעודיים במהלך הלימודים.

 

תנאי קבלה למנהל עסקים

 

תנאי הקבלה ללימודי מנהל עסקים כמובן משתנים בין מוסד אחד למשנהו אך ניתן לזהות את ערכו הממוצע של ההישגים בתחומים השונים המאשפרים קבלה לתוכנית. התנאים הם: ציון פסיכומטרי של 620 ומעלה, כמובן בשקלול של ציוני הבגרות שלכם.
ישנם מוסדות המאפשרים קבלה ללא משקל ציוני הבגרות במידה והינכם בני 30 ומעלה.
ברוב המוסדות, תנאי הקבלה משתנים מעת לעת וקבלת הפרט למוסד תתאפשר רק לאחר החלטת ועדת קבלה מטעם המוסד האקדמאי.

 

האם מנהל עסקים מתאים לי?

 

כיום, אנשים רבים בוחרים להקים עסק פרטי קטן או גדול ולהיות עצמאיים, כלומר, לנהל את עסקם הפרטי בבעלות מלאה או חלקית על אותו העסק.
לימודי מנהל עסקים פותחים את הדלת לאנשים שונים לפתוח עסק ולנהל אותו בצורה נכונה שתאפשר מינוף והצלחה מקסימאלית בהתאם לשינויים המהירים של החיים המודרניים.
מסיבה זו רבים בוחרים לפתוח את ניסיונם האקדמאי בתואר ראשון במנהל עסקים שיאפשר להם להתפתח בכל נושא, בכל היבט ובכל תחום קיים, וכמובן, גם בתחומים שאינם קיימים עדיין – ליזמים.

במהלך התואר נחשפים הסטודנטים להזדמנויות בלתי מוגבלות ומגוון טכניקות על מנת לקחת את החלום שלהם צעד אחד קדימה. וכמובן, במהלך לימודי התואר, נחשפים הסטודנטים לקולגות שונים ובכך מתאפשרות הזדמנויות שיתופי פעולה עוד במהלך הלימודים.

 

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים וקבלו את כל המידע הנחוץ בנושא לימודי מנהל עסקים.

קידום אתרים
דילוג לתוכן